HEDEFİM

HEDEFİM

“Hedeflerini ulasabilmen icin, seni her zaman destekleyeceyiz.”

Kayıt

BENİM HEDEFİM

Çalışmalarımız ve fitness tasarimimizla artik hedeflerinize daha kolay ulaşabileceksiniz. Sizi hedeflerinize giden bu yolda her zaman destekciniz olarak bestfit yaninizda. Bestfit Spor salonumuz hayatinizda ileri doğru önemli adimlar atmanizi sağlıyacaktır. Bölge, kısım ve bütün vücut antrenmanlarımız sayesinde kişiyi mercek altına alıp uygun programlar uygulanabilecektir.

Antrenman programlarımız kişilere özel olabilecektir. İdman ve dinlenme kombinasyonu uygulayarak en iyi ilerleme performansını elde edeceksiniz. Dinlenmiş bir vücudun antrenmana daha iyi hazır olup güç toplaması kesindir, böylece antrenman performansınızı daha yüksek tutabilirsiniz. Antrenman programınızı kendi kişiliĝinize göre hazırlayabilirsiniz. Böylece kazanılmış olan kas kalitesinin artması ve vücudunuzun daha iyi gelişmesine yol açar, ayrıca yaĝ kaybetmenizde ve kalori yakmasında destek saĝlar.

Adım Adım Kendini Yeniden Keşfet

Doĝru antrenman ve beslenme ile en ideal dengenizi saĝlayacaĝız. Böylece hayatınızdan daha fazlasını çıkarabilmemiz mümkün olacak. Full donatılmış Fitness salonumuzda bizim ile beraber farklı yollar keşfeteceksin. Innovasyon`lu ekipmanlarımız ile antrenmanınızı gerçekleştirip kendinize meydan okuyacaksınız.

Sırtınızı Güçlendirmek

Sırt kası geliştirmek, üçgen vücut sahibi olmak için olmazsa olmazdır. Geniş ve parçalı sırt kasları vücudun arkadan görünümünde çok önemli bir etkiye sahiptir. Kıyafetin içinden dahi spor yaptığımızın görünmesi için göğüs kaslarımıza ve sırt kaslarımıza önem vermeliyiz. Ayrıca vücudumuzun sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için vazgeçilmez bir bölgedir. Bestfit size sağlıklı ve modern ekipmanları ile profesyonel egitim vererek, bu sıkıntıları gidermek için size en doĝru yöntemleri gösterecekdir. Böylece bel kemiĝinizdeki kaslarınız uzun vade de stabilize olacaktır.

Güçlenmek

BestFit profesyonel ekipmanlar ve uzman personellerimiz kapasite programlari belirleyerek sizlerin en kisa zamanda vücudunuzun guçlenmesini sağlayacak ve sporu benimsemenize yardimci olucaktir.

Kondisyon Depolamak

Sağlıklı ve Fit bir vücud icin Spor öncesi ve kondisyon depolamaniz kesinlikle gereklidir. Bestfit Ftneess salonumuzda bulunan farkli kondisyon ekipmanlarimiz ve belirlediğimiz programlarımız sayesinde kondisyonunuzu en üst seviye de tutabilirsiniz. Böylece tüm vücud calışmalarınız ve guçlenmeniz daha kisa sürede sağlikli bir şekilde ilerleyecektir. İradeli bir şekilde ilerlemeniz her işinizde konsantrenizi yüksek tutma imkânı sağliyacaktir

Zayıflamak

Vücunuzun Sağlikli ve Fit olmasi icin vücud kitle endeksinizi gereken duzeyde tutmaniz gerekmektedir. Fit vücud sadece zayıflamak değildir. Sizlere hazırladığımız kişisel programlar içerisinde bulunan yag, kilo, boy ve kas ölcumleri sayesinde hedeflediginiz bir vücuda sahip olabileceksiniz. Düzenli kondisyon ve güç antrenmanlariyla birlikte Doĝru, disiplinli, tutarlı bir calisma ile yaĝlarınızı saĝlıklı bir şekilde üzerinizden atacaksınız. Sizin sağlığınız ve mutluluğunuz için çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.

Kaslanmak

BestFit olarak sizlere sunduğumuz kişisel programlar ve profesyonel ekipmanlar kisa sürede kaslanmanizi sağlayacak ve bu süre içinde iradeniz sizlere en iyi destekçiniz olacaktir. Her insanin bir anotomik gelişme düzeyi vardir. Eğer bu düzeyin üstüne çıkmak isteyen üyelerimiz olursa antrenörlerimizden yeterli bilgiyi alabileceklerdir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

İLHAM KAYNAĞI

İLHAM KAYNAĞI

Antremandan sonra kendini iyi hissetmek en güclü motivasyondur.

DAHA FAZLA
BESLENME

BESLENME

Sana beslenme hakkinda dogru tavsiyeler vereceğiz .

DAHA FAZLA