Hakkımızda


Uzun yıllardan beri Fitness sektöründe başarılı deneyimimiz ve Yurt dışında mevcut zincirlerimiz ile şimdi de Türkiye`deyiz.

Felsefemiz

BestFit var olan üyelerinin ve yeni kayıt olan her üyenin Fitness ve spor başarısının sağlaması ve artması, kişinin kendisine koymuş olduğu hedefe ulaşması, insanın sağlığına katkı sağlaması ve çevresinde kendisini iyi hissetmesi için çalışan bir kurumdur. Fitness ve spor antrenmanını her insan için ve bir kişinin yapısı ve yaşından bağımsız bir şekilde seviyesine göre belirlenebilmesi özelliklerimizden biridir.

BestFit her zaman kişisel hedefleri ön planda tutmaktadır: vücudu sıkılaştırmak, kondisyon ve güç kazandırmak, kilo kaybetmede yardımcı olmak ve kişinin rehabilitasyonunu sağlamak. Ayrıca BestFit üyelerine antrenmanda ve doğru beslenmelerinde dengeyi tutarak her zaman desteğini sağlayacaktır. Bu özelliklerimiz sayesinde üyelerimiz fitness hedeflerine daha hızlı bir şekilde ulaşabilecek ve yaşam kalitelerini arttıracaklar.

Kurumsal

Uzun yıllardan beri Fitness sektöründe başarılı deneyimimiz ve Yurt dışında mevcut zincirlerimiz ile şimdi de Türkiye`deyiz. İstikrarlı bir şekilde kendini geliştiren ve büyümeyi hedefleyen Bestfit. Türkiye`de sizlerin Fitness ve spor İhtiyacını en iyi şekilde karşılamak için spor salonumuz ile hizmetinizdeyiz. Salonumuz profesyonel ekipman ve antrenman standartlarına göre şekillendirilmiştir. Ekip elamanlarımız ile en iyi ve kusursuz hizmeti sunmaktadır. Size modern tesisimizde, temiz, rahat ve huzurlu bir ortamda istediğiniz şekilde başarıya ulaşmak için, antrenman imkânı sağlamaktayız. Sizi gönül rahatlığı ile salonumuza bekleriz.

info@bestfit.com.tr