ANTRENMAN

ANTRENMAN

“Hedeflerine ulaşabilmen için, seni her zaman destekleyeceğiz.”

Kayıt

FITNESS ANTRENMANI

Çalışmalarımız ve fitness tasarimimizla artik hedeflerinize daha kolay ulaşabileceksiniz. Sizi hedeflerinize giden bu yolda her zaman destekciniz olarak bestfit yaninizda. Bestfit Spor salonumuz hayatinizda ileri doğru önemli adimlar atmanizi sağlıyacaktır. Bölge, kısım ve bütün vücut antrenmanlarımız sayesinde kişiyi mercek altına alıp uygun programlar uygulanabilecektir.

Antrenman programlarımız kişilere özel olabilecektir. İdman ve dinlenme kombinasyonu uygulayarak en iyi ilerleme performansını elde edeceksiniz. Dinlenmiş bir vücudun antrenmana daha iyi hazır olup güç toplaması kesindir, böylece antrenman performansınızı daha yüksek tutabilirsiniz. Antrenman programınızı kendi kişiliĝinize göre hazırlayabilirsiniz. Böylece kazanılmış olan kas kalitesinin artması ve vücudunuzun daha iyi gelişmesine yol açar, ayrıca yaĝ kaybetmenizde ve kalori yakmasında destek saĝlar.

Adım Adım Kendini Yeniden Keşfet

Doĝru antrenman ve beslenme ile en ideal dengenizi saĝlayacaĝız. Böylece hayatınızdan daha fazlasını çıkarabilmemiz mümkün olacak. Full donatılmış Fitness salonumuzda bizim ile beraber farklı yollar keşfeteceksin. Innovasyon`lu ekipmanlarımız ile antrenmanınızı gerçekleştirip kendinize meydan okuyacaksınız.

Güç Antrenmanı

Programlı bir şekilde Fitness ekipmanlarımız ile antrenman yapmak sizi kaslandıracaktır.Fitness ekipmanlarımız özelllikle yeni başlayan ama ileri düzeyde antrenman yapan üyelerimiz için ek ve isolazyon antremanı olarak çok uygundur.

Kondisyon Antrenmanı

Adım Adım kondisyonunu yükselt

Sağlıklı bir şekilde ilerleme ve vücut hatlarının daha belirgin olması açısından hazırladığımız kondisyon programları ve ekipmanlarımız sayesinde kendinizi adım adım yeniden keşfediceksiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

İLHAM KAYNAĞI

İLHAM KAYNAĞI

Antrenmandan sonra kendini iyi hissetmek en güclü motivasyondur.

DAHA FAZLA
BESLENME

BESLENME

Sana beslenme hakkında doğru tavsiyeler vereceğiz.

DAHA FAZLA